flags
Słowenia
Litwa
Stany Zjednoczone
Bułgaria
Słowacja
Irlandia
Francja
Niemcy
Austria
Czechy
Szwajcaria
Węgry
Hiszpania
Wielka Brytania

100% naturalnych składników to gwarancja skuteczności i bezpieczeństwa

Wiesz co chodzi po głowie każdej kobiecie?

Formuła Zytax to wynik długoletnich badań międzynarodowej grupy naukowców. Prace nad formułą nowego suplementu miały nadrzędny cel stworzenia skutecznego leku na bazie naturalnych składników, który będzie bezpieczny dla mężczyzn w każdym wieku. Po wieloletnich próbach naukowcom udało się uzyskać unikalne połączenie, które gwarantuje większą satysfakcję z życia seksualnego przy pełnym bezpieczeństwie stosowania.

„Skrupulatne badania dowodzą, że Zytax jest bezpieczny dla zdrowia. Nie powoduje on żadnych skutków ubocznych i pozostaje w pełni efektywnym środkiem, który pobudza męskie libido, gwarantuje silniejszą i łatwiejszą do osiągnięcia erekcję. Jego unikalny skład, którego bazą są naturalne składniki, sprawia, że mogą z niego korzystać nie tylko osoby młode, ale także osoby starsze oraz te, które narzekają na nadciśnienie tętnicze i choroby krążenia. Ze spokojnym sercem mogę polecić Zytax każdemu mężczyźnie, który chce zwiększyć swoją satysfakcję z życia seksualnego.”

Jakie składniki powodują, że Zytax jest polecany przez 96 na 100 mężczyzn?

Większość naukowców, którzy brali udział w opracowaniu nowej formuły suplementu była mocno zdziwiona, gdy zobaczyła efekty działania Zytax w trakcie pierwszych badań klinicznych. Naukowcy byli zszokowani, gdy dowiedzieli się jak mężczyźni wysoce oceniają efektywność suplementu w porównaniu do innych, znanych na rynku preparatów. Zdziwienie to potęgował fakt, że trzy główne składniki suplementu znane są od wielu lat.

Nikt nigdy wcześniej nie zestawił ich jednak razem. Nikomu wcześniej nie udało się dodać szeregu naturalnych składników wspomagających. Dzięki tej unikalnej recepturze całość zaczęła przynosić zaskakująco pozytywne efekty na poprawę satysfakcji z życia seksualnego mężczyzn. Żaden wcześniejszy preparat w którym występował Ginsend i Tribulus terrestris nie przynosił takich efektów. Po połączeniu tych dwóch składników w opatentowanej formule z L-Arginine HCI powstał unikalny w skali światowej (i dostępny jedynie w suplemencie Zytax) składnik o nazwie ErectX blend TM.

Żeń-szeń

O cudownych właściwościach ginsend (żeń-szeń) na męską erekcję i popęd seksualny od wieków krążą legendy. Te legendy zostały potwierdzone przez szereg współczesnych badań — m.in. podczas medycznych testów w Yonsei University College of Medicine w Seulu. Udowodniono naukowo, że zawarte w żeń-szeniu substancje — ginsenozydy — powodują zwiększenie uwalniania w organizmie tlenku azotu, który pomaga w rozkurczu naczyń krwionośnych i powoduje zwiększony napływ krwi do penisa zwiększając siłę erekcji i łatwość jej uzyskania.

Tribulus terrestris

Tribulus terrestris (buzdyganek naziemny) od wieków jest używany w medycynie chińskiej i indyjskiej Ayurvedzie jako środek wzmacniający oraz silny afrodyzjak. Tribulus terrestris podnosi poziom naturalnego testosteronu oraz zwiększa liczbę, ruchliwość i żywotność plemników. Działanie to ma bezpośrednie przełożenie na wzrost popędu seksualnego i zwiększenie intensywności przeżyć erotycznych.

Uwieńczeniem efektywności suplementu diety Zytax jest L-Arginine HCI. To ona razem z ginsend oraz tribulus terresrris tworzy niepowtarzalny na rynku składnik o nazwie ErectX blend TM. Ten aminokwas dodatkowo poprawia zdolności seksualne u mężczyzn. Powoduje on sprawniejszy przepływ krwi w ciałach jamistych prącia i korzystnie oddziałuje na erekcję. Przekłada się to bezpośrednio na powiększenie, pogrubienie oraz dłuższy okres wzwodu Twojego penisa.

Tylko unikalna, pilnie strzeżona receptura Zytax posiada połączenie tych trzech składników: Żeń-szenia, Tribulus terrestris i L-Arganine HCI. Poznaj historie tych, którzy stosują Zytax lub zamów Zytax i dołącz do nich już teraz!