flags
Słowenia
Litwa
Stany Zjednoczone
Bułgaria
Słowacja
Irlandia
Francja
Niemcy
Austria
Czechy
Szwajcaria
Węgry
Hiszpania
Wielka Brytania

Gratulujemy ponad 400 000 zadowolonym
mężczyznom, którzy są gotowi do akcji dzięki Zytax.
Poznaj ich historie, opinie i referencje.

Uwaga: pisownia oryginalna — nie nanosiliśmy zmian redakcyjnych

Witam, nie ma problemu z tą opinią bo w sumie to mam wobec was dlug wdzięczności:) Właśnie kupiłem kolejne opakowanie tym razem w pakiecie bo już wiem, że ciężko mi się będzie rozstać z tym produktem hehe. Ale do konkretów. Jakiś czas temu zacząłem mieć problemy z „podniesieniem go”… Najpierw zdarzało się to sporadycznie, ale później to już była norma. Dopiero po jakimś czasie kapnąłem się że to przez moją prace. Szef cały czas się mnie czepiał i miałem dużo stresu i nawet w domu nie mogłem się wyluzować. Początkowo moja męska duma nie pozwalała mi brać żadnych tabletek, ale poddałem się… moja dziewczyna mnie do tego zmusiła. Powiedziala, że jak nic z tym nie zrobię, to żebym nie był zdziwiony jak zacznie mnie zdradzać. Znalazlem Zytax w necie, miał dobre opinie to wziąłem. I to był strzał w dziesiątkę! Już nie mam problemów z „podniesieniem go i do tego mam super silne erekcje! POLECAM!

alex_1981

Witam Państwa, Chciałem się podzielić swoją historią i tym, jak Zytax zmienił moje życie. Może zacznę od paru podstawowych faktów. Po pierwsze, sporo pracuję bo jakieś 12-14 godzin dziennie. A przy takim trybie życia to i nie ma się czasu na częsty seks, ani szczerze mówiąc ochoty i siły po tylu godzinach w pracy. A jak przyjdzie weekend i dzieciaki polecą do znajomych, to z żoną próbujemy nadrobić ten stracony czas. Ale co z tego jak ja jestem zwykle tak wykończony po całym tygodniu, że ciężko mi osiągnąć erekcję. A nawet jak mi się już uda „postawić go na równe nogi”, to tylko na chwilę. To zdecydowanie za krótko żeby zaspokoić kobietę, a zwłaszcza taką, jak moja żona - wymagającą, stanowczą, pewną siebie i wiedzącą, czego chce. Początkowo nawet jakoś to tolerowała, a nawet mnie pocieszała, ale w końcu i ona zaczęła mieć tego dosyć. Zaczęliśmy się kłócić, często zdarzały nam się ciche dni. Na szczęście, wszystko się zmieniło. Zacząłem brać zytax 3 miesiące temu i biorę przed każdym stosunkiem. Nigdy nie miałem takich silnych erekcji, nawet za młodu! A do tego mam dużo większą ochotę na seks nawet wtedy jak przychodzę do domu po 14 godzinach pracy! Gorąco polecam ten produkt wszystkim mężczyznom, którzy chcą od seksu więcej!

Krzysztof

Szanowni Państwo, Z przyjemnością wystawiam tą opinię, ponieważ Zytax wniósł bardzo dużo zmian do mojego życia. Kiedyś łatwiej mi było osiągnąć erekcję i ją utrzymać, jednak z wiekiem przychodziło mi to coraz ciężej. Strasznie to było dla mnie frustrujące. Zawsze dbałem o siebie dzięki czemu czułem się dużo młodziej niż wyglądałem. Tylko w sypialni było inaczej… To tak jakbym w 5 minut postarzał się o jakieś 20 lat. A teraz… teraz czuję się jak młody bóg! Już nie 20 lat starszy, ale kilkanaście młodszy. Polecam wszystkim Panom,

Grzegorz W.

Hej, Jesteście genialni! Zawsze lubiłem ostry seks i miałem duuuże ambicje – kilka lasek jednej nocy. Jednak już przy drugiej zwykle miałem problem żeby go podnieść. A teraz… teraz dziewczyny ustawiają się do mnie w kolejce, a ja zawsze daje im to, czego chcą!

db1879

Zastanawiasz się co sprawia,
że Zytax jest tak skuteczny?

Poznaj jego unikalną recepturę lub zostań marzeniem każdej kobiety — zamów Zytax już dziś!

Zastanawiasz się co sprawia, że Zytax jest tak skuteczny? Poznaj jego unikalną recepturę lub zostań marzeniem każdej kobiety —zamów Zytax już dziś!