flags
Słowenia
Litwa
Stany Zjednoczone
Bułgaria
Słowacja
Irlandia
Francja
Niemcy
Austria
Czechy
Szwajcaria
Węgry
Hiszpania
Wielka Brytania

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane przez kupujących Zytax pytania

Czy Zytax jest bezpieczny?

Zytax to w pełni bezpieczny środek, stworzony w 100% z naturalnych składników. Testy kliniczne przeprowadzane przez lekarzy potwierdziły, że jest on w pełni bezpieczny dla zdrowia tak dla osób młodych jak i starszych. Lekarze potwierdzają, że mogą go także stosować osoby z nadciśnieniem tętniczym i chorobami układu krążenia. Przeczytaj więcej o bezpieczeństwie.

Chcę zwiększyć swój popęd seksualny i łatwiej uzyskiwać trwałą erekcję— czy Zytax jest dla mnie?

Jeżeli chcesz mieć silniejszy wzwód, większy popęd seksualny, łatwiejszą do osiągnięcia i mocną erekcję, a przede wszystkim lepszą jakość i intensywność życia erotycznego to Zytax jest właśnie dla Ciebie. Przeczytaj historie innych mężczyzn, którzy korzystają z Zytax.

Czy mogę pić alkohol, gdy biorę Zytax?

Alkohol ma pozytywny wpływ na popęd seksualny, jednak negatywnie oddziałuje na siłę erekcji. Na szczęście Zytax można zażywać także pijąc alkohol — dzięki temu skutecznie unikniesz problemów z osiągnięciem trwałej i mocnej erekcji po spożyciu procentów.

Ile czasu przed stosunkiem powinienem zażyć Zytax?

Zytax powinieneś zażyć na około jedną godzinę przed planowanym stosunkiem płciowym. Jedna godzina to dokładnie tyle czasu ile upłynie od momentu, gdy zaiskrzy pomiędzy Tobą a Twoją partnerką, do momentu gdy już zakończycie grę wstępną, a Ty będziesz jak zawsze gotowy do akcji.

Jak długo działa Zytax?

Zytax działa przez około 2 godziny od momentu jego zażycia. Przez ten czas masz gwarantowany silny wzwód, mocną erekcję, zwiększony popęd seksualny, a co za tym idzie lepszą jakość i intensywność życia erotycznego. Czas ten z pewnością wystarczy Ci na zaspokojenie nawet najbardziej wymagającej partnerki.

Czy Zytax mogę przyjmować codziennie?

Nie ma przeciwwskazań do przyjmowania Zytax każdego dnia. Jest to nawet wskazane, jeżeli chcesz być zawsze gotowy do akcji i utrzymywać swój popęd seksualny na wysokim poziomie. Dzięki temu zabiegowi, żadna kobieta nie zarzuci Ci, że jesteś oziębły — będziesz zawsze gotowy do akcji.

Czy paczka będzie dyskretnie zapakowana?

Wiemy jak bardzo zależy Ci na dyskrecji, dlatego każda wysyłana z naszych magazynów paczka jest pakowana w dyskretne, szare opakowanie. W trosce o Twoją prywatność przesyłki wysyłamy tylko i wyłącznie za pośrednictwem kuriera.

Jak długo będę czekał na przesyłkę?

Przesyłki na terenie Polski wysyłamy za pośrednictwem renomowanych kurierów. Dzięki nim zamówiony przez Ciebie Zytax dotrze do Ciebie w ciągu jednego dnia roboczego od daty jego złożenia.

Czy możliwa jest wysyłka za granicę?

Oczywiście. Obserwując zmieniające się trendy i zapotrzebowania naszych Klientów zamówienia są realizowane nie tylko na terenie Polski, ale również całego świata. W takim przypadku wydłużeniu ulega jedynie czas dostarczenia przesyłki. Koszt przesyłki na terenie całego świata wynosi 60 zł. Do zamówień zagranicznych wymagamy płatności kartą. Paczki za pobraniem realizujemy na terenie Polski.

Zastanawiasz się co sprawia,
że Zytax jest tak skuteczny?

Poznaj jego unikalną recepturę lub zostań marzeniem każdej kobiety — zamów Zytax już dziś!

Nie wahaj się ani chwili dłużej i zostań marzeniem każdej kobiety — zamów Zytax już dziś!